O Nas

Witam serdecznie.Fotografujemy i Filmujemy z zamiłowania.Stawiamy na indywidualne podejście do Klienta, elastyczność i kreatywność. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą fotografii ślubnej, okolicznościowej oraz filmowych reportaży.

 

 

Wiemy, że decydując się na ślubną sesję zdjęciową, zapraszacie nas do udziału w najbardziej ekscytujących momentach Waszego życia.Doceniamy to i zrobimy wszystko by uwiecznic tą wspaniałą chwile.

 

 

Zadzwoń do nas:

+48 793 914 646

 

E-mail:

kontakt@in-colors.pl

Skontaktuj się:

E-mail
Telefon
Pytanie
send
send
Question send - thank you
Please fill all the required fields

Galeria Fotografii Ślubnej

Galeria Fotografii Okolicznościowej

Galeria Teledysków

Filmujemy dwoma profesjonalnymi aparatami marki Panasonic Lumix rejestrującymi wideo w formacie 4K do których posiadamy komplet obiektywów od stało ogniskowych po zoomy telefoto przy wykorzystaniu nowoczesnych stabilizatorów obrazu (monopod,video tripod, steadycam, slider,camera rig). Dodatkowo zupełnie gratis efektowne ujęcia z powietrza przy pomocy drona firmy DJI z wyjątkowo skuteczną stabilizacją obrazu typu gimbal i kamerą 4K. Do rejestracji dzwięku używamy 2 profesjonalnych studyjnych rejestratorów dzwięku firmy TASCAM wspomaganych wysokiej jakości mikrofonami w skład których wchodzi również mikrofon krawatowy który umożliwi rejestrowanie dzwięku w kościele bez echa i pogłosu.

 

 

 

 

Fotografujemy profesjonalnym sprzętem marki Nikon. Posiadamy dwie lustrzanki DSLR APSC oraz jedną lustrzanką DSLR pełno klatkową, zestaw obiektywów pokrywający cały zakres ogniskowych z czego 4 są stało ogniskowe Nikkory o bardzo jasnym świetle, 4 lampy błyskowe, transmitery, statywy,softboxy itd... Dodatkowo fotografujemy z powietrza dronem DJI.

 Sprzęt :

Stworzono w kreatorze www WebWave CMS